Menu
КОШНИЧКА

Манжетни за Кошула

Brand: CDF JEWELRY Model: Sna1683
Манжетни Sna1683 - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 1683 Боја на Манжетна:Сребрена, Материјал на Манжетна:Родиум/Челик, Вид на камен:Swarovski Kristal, Попуст Манжетна:20%-Попуст Menss" Colection..
1,590den 1,272den
Brand: CDF JEWELRY Model: Sna1684
Манжетни Sna1684 - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 1684 Боја на Манжетна:Сребрена, Материјал на Манжетна:Родиум/Челик, Вид на камен:Оникс, Попуст Манжетна:20%-Попуст Menss" Colection..
1,590den 1,272den
Showing 1 to 2 of 2 (1 Pages)