Menu
КОШНИЧКА

-50% Popust

Brand: CDF JEWELRY Model: sg016
OBETKI AB461 OB461 - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 461 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:50%-Попуст, БОЈА НА КРИСТАЛ:Розева, Материјал на накит:Родиум/челик NAKIT..
1,890den 1,512den
Showing 1 to 1 of 1 (1 Pages)