Menu
КОШНИЧКА

OGRLICA AB1668


Sna1668
Sna1668
Sna1668
-20 % Нема на залиха
Sna1668
Sna1668
Sna1668
OGRLICA AB1668
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛКристална
Боја на НакитЗлатна
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Должина на Ланче45 + 5 = 50 мм
Материјал на накитРодиум/Медицински Челик
OGRLICA AB1668 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 1668 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, БОЈА НА КРИСТАЛ:Кристална, Материјал на накит:Родиум/Медицински Челик, Должина на Ланче:45 + 5 = 50 мм, Боја на Накит:Златна NAKIT

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
2,490.00den
1,992.00den
502 Прегледи
Ознаки: ogrlica, ab1668

Локација Тц Буњаковец тел 078237271