Menu
КОШНИЧКА

Casio WS-1500h-2А


WS-1500h-2А
WS-1500h-2А
WS-1500h-2А
-25 % Нема на залиха
WS-1500h-2А
WS-1500h-2А
WS-1500h-2А
Casio WS-1500h-2А
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште50 мм
Боја на РемчеСина
Боја на КукиштеСина
Гаранција2 Години
ОсветлувањеLED светло
ТајмерТајмер за Риболов
Тип на механизамАналогно/Дигитален
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
Casio WS-1500h-2А -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 3151 Пол:МАШКИ, Ремче:Каучук/силикон/гума, Попусти Часовници:25%-Попуст, Големина на Кукиште:50 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сина, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналогно/Дигитален, Боја на Ремче:Сина, Водоотпорност:10 bar, Осветлување:LED светло, Тајмер:Тајмер за Риболов Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
Day
Hour
Min
Sec
3,390.00den
2,542.50den
  • : Нема на залиха
  • Brand: Casio
1028 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271