Menu
КОШНИЧКА

Casio W-735H-8A2


W-735H-8A2
-25 % Нема на залиха
Casio W-735H-8A2
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште48 мм
Боја на РемчеСива
Боја на КукиштеСива
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
Casio W-735H-8A2 - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 2090 Пол:МАШКИ, Ремче:Каучук/силикон/гума, Попусти Часовници:30%-Попуст, Големина на Кукиште:48 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сива, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Сива, Водоотпорност:10 bar Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
3,990den
2,993den
  • : Нема на залиха
  • Brand: Casio
1006 Прегледи


Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336