Menu
КОШНИЧКА

Casio MTP-E180L-2A


MTP-E180L-2A
MTP-E180L-2A
MTP-E180L-2A
-25 %
MTP-E180L-2A
MTP-E180L-2A
MTP-E180L-2A
Casio MTP-E180L-2A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеПриродна Кожа
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште42 мм
Боја на РемчеТегет
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Casio MTP-E180L-2A -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 3318 Пол:МАШКИ, Ремче:Природна Кожа, Попусти Часовници:25%-Попуст, Големина на Кукиште:42 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сребрена, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Тегет, Водоотпорност:5 bar Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
Day
Hour
Min
Sec
5,990.00den
4,490.00den
  • : На залиха
  • Brand: Casio
1112 Прегледи
Ознаки: casio, mtp-e180l-2a

Локација Тц Буњаковец тел 078237271