Menu
КОШНИЧКА

Casio MTP-1310PD-2B


MTP-1310PD-2B
MTP-1310PD-2B
. -25 %
MTP-1310PD-2B
MTP-1310PD-2B
Casio MTP-1310PD-2B
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеЧелик
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште28 мм
Боја на РемчеСребрена
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Casio MTP-1310PD-2B - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 2735 Пол:МАШКИ, Ремче:Челик, Попусти Часовници:25%-Попуст, Големина на Кукиште:28 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сребрена, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Сребрена, Водоотпорност:5 bar Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
3,090den
2,318den
  • : На залиха
  • Brand: Casio
1062 Прегледи


Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336