Menu
КОШНИЧКА

Casio MTP-1302PD-2A2


MTP-1302PD-2a
MTP-1302PD-2a
MTP-1302PD-2a
-25 % Нема на залиха
MTP-1302PD-2a
MTP-1302PD-2a
MTP-1302PD-2a
Casio MTP-1302PD-2A2
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште41 мм
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Casio MTP-1302PD-2A2 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 3296 Пол:МАШКИ, Ремче:Не'рѓосувачки челик, Попусти Часовници:25%-Попуст, Големина на Кукиште:41 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сребрена, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Сребрена, Водоотпорност:5 bar, Тип на Стакло :Минерално Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
Day
Hour
Min
Sec
5,190.00den
3,892.50den
  • : Нема на залиха
  • Brand: Casio
1030 Прегледи
Ознаки: casio, mtp-1302pd-2a2

Локација Тц Буњаковец тел 078237271