Menu
КОШНИЧКА

Casio MTP-1216A-7B


MTP-1216A-7B
-25 % Нема на залиха
Casio MTP-1216A-7B
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеЧелик
Попусти Часовници 40%-Попуст
Големина на Кукиште40 мм
Боја на РемчеСребрена
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Casio MTP-1216A-7B - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 1550 Пол:МАШКИ, Ремче:Челик, Попусти Часовници:40%-Попуст, Големина на Кукиште:40 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сребрена, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Сребрена, Водоотпорност:5 bar Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
3,090den
2,318den
  • : Нема на залиха
  • Brand: Casio
1003 Прегледи


Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336