Menu
КОШНИЧКА

Casio MQ-24UC-3B


MQ-24UC-3B
MQ-24UC-3B
. -25 %
MQ-24UC-3B
MQ-24UC-3B
Casio MQ-24UC-3B
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште35 мм
Боја на РемчеЗелена
Боја на КукиштеЗелена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорностwr
Casio MQ-24UC-3B -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 3062 Пол:ЖЕНСКИ, Ремче:Каучук/силикон/гума, Попусти Часовници:25%-Попуст, Големина на Кукиште:35 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Зелена, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Зелена, Водоотпорност:wr Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
Day
Hour
Min
Sec
1,990.00den
1,492.50den
  • : На залиха
  • Brand: Casio
1031 Прегледи
Ознаки: casio, mq-24uc-3b

Локација Тц Буњаковец тел 078237271