Menu
КОШНИЧКА

Casio LTP-2085L-5A


LTP-2085L-5A
LTP-2085L-5A
LTP-2085L-5A
LTP-2085L-5A
-30 % Нема на залиха
LTP-2085L-5A
LTP-2085L-5A
LTP-2085L-5A
LTP-2085L-5A
Casio LTP-2085L-5A
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеПриродна Кожа
Попусти Часовници 30-%-Попуст
Големина на Кукиште 32 mm
Боја на РемчеКафенa
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Casio LTP-2085L-5A -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 1504 Пол:ЖЕНСКИ, Ремче:Природна Кожа, Попусти Часовници:30-%-Попуст, Големина на Кукиште:32 mm, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сребрена, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Кафенa, Водоотпорност:5 bar, Тип на Стакло :Минерално Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Day
Hour
Min
Sec
5,690.00den
3,983.00den
  • : Нема на залиха
  • Brand: Casio
102 Прегледи
Ознаки: casio, ltp-2085l-5a

Локација Тц Буњаковец тел 078237271