Menu
КОШНИЧКА

Casio LQ-142LB-4A2


LQ-142LB-4A2
-30 % Нема на залиха
Casio LQ-142LB-4A2
Податоци за часовник
ПолДЕТСКИ
РемчеПЛАТНО
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште 23 mm
Боја на РемчеРозева
Боја на КукиштеБела
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеПравоаголник
Водоотпорностwr
Casio LQ-142LB-4A2 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 1994 Пол:ДЕТСКИ, Ремче:ПЛАТНО, Попусти Часовници:30%-Попуст, Големина на Кукиште:23 mm, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Бела, Форма на Кукиште:Правоаголник, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Розева, Водоотпорност:wr Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Day
Hour
Min
Sec
2,190.00den
1,533.00den
  • : Нема на залиха
  • Brand: Casio
1 Прегледи
Ознаки: casio, lq-142lb-4a2

Локација Тц Буњаковец тел 078237271