Menu
КОШНИЧКА

Casio LA-20WH-1C


LA-20WH-1C
-30 % Нема на залиха
Casio LA-20WH-1C
Податоци за часовник
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште 31 mm
Боја на РемчеЦрна
Боја на КукиштеЦрна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеПравоаголник
Водоотпорностwr
Casio LA-20WH-1C -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 1989 Ремче:Каучук/силикон/гума, Попусти Часовници:30%-Попуст, Големина на Кукиште:31 mm, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Црна, Форма на Кукиште:Правоаголник, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Црна, Водоотпорност:wr Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Day
Hour
Min
Sec
2,190.00den
1,533.00den
  • : Нема на залиха
  • Brand: Casio
9 Прегледи
Ознаки: casio, la-20wh-1c

Локација Тц Буњаковец тел 078237271