Menu
КОШНИЧКА

Casio Edifice EFV-540DC-1A


EFV-540DC-1A
EFV-540DC-1A
. -30 %
EFV-540DC-1A
EFV-540DC-1A
Casio Edifice EFV-540DC-1A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеЧелик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште49 мм
Боја на РемчеЦрна
Боја на КукиштеЦрна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
Casio Edifice EFV-540DC-1A - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 2968 Пол:МАШКИ, Ремче:Челик, Попусти Часовници:30%-Попуст, Големина на Кукиште:49 мм, Гаранција:2 Години, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Сребрена, Водоотпорност:10 bar Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
11,990den
8,393den
1295 Прегледи


Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336