Menu
КОШНИЧКА

Casio Edifice EFV-540D-1A2


EFV-540D-1A2
EFV-540D-1A2
-30 % Нема на залиха
EFV-540D-1A2
EFV-540D-1A2
Casio Edifice EFV-540D-1A2
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеЧелик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште49 мм
Боја на РемчеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
Casio Edifice EFV-540D-1A2 - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 2836 Пол:МАШКИ, Ремче:Челик, Попусти Часовници:30%-Попуст, Големина на Кукиште:49 мм, Гаранција:2 Години, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Сребрена, Водоотпорност:10 bar Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
8,490den
5,943den
1015 Прегледи


Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336