Menu
КОШНИЧКА

Alka MEN1597


MEN1597
MEN1597
MEN1597
MEN1597
-20 % Нема на залиха
MEN1597
MEN1597
MEN1597
MEN1597
Alka MEN1597
Податоци за Алки
Боја на АлкиСребрена/Црна
Должина на Алка18 + 5 = 23 мм
Материјал на АлкаМедицински Челик
ПолМашки
Попуст на Алка 20%-Попуст
Alka MEN1597 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 1597 Попуст на Алка:20%-Попуст, Боја на Алки:Сребрена/Црна, Материјал на Алка:Медицински Челик, Должина на Алка:18 + 5 = 23 мм, Пол:Машки Menss" Colection

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1,290.00den
1,032.00den
1 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271