Menu
КОШНИЧКА

ПРИВРЗОК КЛУЧЕВИ

Brand: CDF JEWELRY Model: sj143
ПРИВРЗОК КЛУЧ ПАНДА sj143 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 1008 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Материјал на накит:Родиум/челик NAKIT..
1,690den
Showing 1 to 1 of 1 (1 Pages)