Menu
КОШНИЧКА

Прстен ag041


ag041
ag041
ag041
ag041
ag041
-20 % Нема на залиха
ag041
ag041
ag041
ag041
ag041
Прстен ag041
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛАквамарин
Боја на НакитСребрена
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накитСребро 925
Прстен ag041 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 569 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, БОЈА НА КРИСТАЛ:Аквамарин, Материјал на накит:Сребро 925, Боја на Накит:Сребрена NAKIT

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1,190.00den
952.00den
102 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271