Menu
КОШНИЧКА

Прстен ag040


ag040
ag040
ag040
ag040
ag040
-20 % Нема на залиха
ag040
ag040
ag040
ag040
ag040
Прстен ag040
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛАквамарин
Боја на НакитСребрена
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накитСребро 925
Прстен ag040 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 568 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, БОЈА НА КРИСТАЛ:Аквамарин, Материјал на накит:Сребро 925, Боја на Накит:Сребрена NAKIT

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1,590.00den
1,272.00den
500 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271