Menu
КОШНИЧКА

Прстен ag037


ag037
ag037
ag037
ag037
-20 % Нема на залиха
ag037
ag037
ag037
ag037
Прстен ag037
Податоци за Накит
Боја на НакитСребрена
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накитРодиум/Медицински Челик
Прстен ag037 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 565 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Материјал на накит:Родиум/Медицински Челик, Боја на Накит:Сребрена NAKIT

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1,490.00den
1,192.00den
103 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271