Menu
КОШНИЧКА

Прстен ag026


ag026
ag026
ag026
ag026
ag026
-20 % Нема на залиха
ag026
ag026
ag026
ag026
ag026
Прстен ag026
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛШампањ
Боја на НакитСребрена
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накитСребро 925
Прстен ag026 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 554 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, БОЈА НА КРИСТАЛ:Шампањ, Материјал на накит:Сребро 925, Боја на Накит:Сребрена NAKIT

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1,190.00den
952.00den
101 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271