Menu
КОШНИЧКА

Прстен ag025


ag025
ag025
-20 % Нема на залиха
ag025
ag025
Прстен ag025
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛВиолетова
Боја на НакитСребрена
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накитСребро 925
Прстен ag025 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 553 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, БОЈА НА КРИСТАЛ:Виолетова, Материјал на накит:Сребро 925, Боја на Накит:Сребрена NAKIT

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1,690.00den
1,352.00den
503 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271