Menu
КОШНИЧКА

Прстен ag024


ag024
ag024
ag024
ag024
-20 %
ag024
ag024
ag024
ag024
Прстен ag024
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛАквамарин
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накитСребро 925
Попуст Накит 20%-Попуст
Прстен ag024 - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 561 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:20%-Попуст, БОЈА НА КРИСТАЛ:Аквамарин, Материјал на накит:Сребро 925 Накит

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
1,690den
1,352den
1006 Прегледи


Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336