Menu
КОШНИЧКА

Прстен ag017


ag017
ag017
ag017
ag017
ag017
-20 % Нема на залиха
ag017
ag017
ag017
ag017
ag017
Прстен ag017
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛШампањ
Боја на НакитСребрена
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накитСребро 925
Прстен ag017 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 538 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, БОЈА НА КРИСТАЛ:Шампањ, Материјал на накит:Сребро 925, Боја на Накит:Сребрена NAKIT

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1,590.00den
1,272.00den
502 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271