Menu
КОШНИЧКА

Прстен ag011


ag011
ag011
ag011
ag011
ag011
-20 % Нема на залиха
ag011
ag011
ag011
ag011
ag011
Прстен ag011
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛЦрна
Боја на НакитСребрена
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накитСребро 925
Прстен ag011 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 580 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, БОЈА НА КРИСТАЛ:Црна, Материјал на накит:Сребро 925, Боја на Накит:Сребрена NAKIT

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1,990.00den
1,592.00den
0 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271