Menu
КОШНИЧКА

Прстен ag009


ag009
ag009
ag009
-20 % Нема на залиха
ag009
ag009
ag009
Прстен ag009
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛРозева
Боја на НакитСребрена
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накитСребро 925
Прстен ag009 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 543 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, БОЈА НА КРИСТАЛ:Розева, Материјал на накит:Сребро 925, Боја на Накит:Сребрена NAKIT

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
850.00den
680.00den
504 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271