Menu
КОШНИЧКА

Прстен ag007


ag007
ag007
ag007
ag007
-20 %
ag007
ag007
ag007
ag007
Прстен ag007
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛРозева
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накитСребро 925
Попуст Накит 20%-Попуст
Прстен ag007 - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 537 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:20%-Попуст, БОЈА НА КРИСТАЛ:Розева, Материјал на накит:Сребро 925 Накит

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
1,990den
1,592den
1013 Прегледи


Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336