Menu
КОШНИЧКА

Прстен ag005


ag005
ag005
ag005
ag005
-20 %
ag005
ag005
ag005
ag005
Прстен ag005
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛРозева
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накитСребро 925
Попуст Накит 20%-Попуст
Прстен ag005 - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 579 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:20%-Попуст, БОЈА НА КРИСТАЛ:Розева, Материјал на накит:Сребро 925 Накит

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
1,590den
1,272den
1005 Прегледи


Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336