Menu
КОШНИЧКА

Прстен ag004


ag004
ag004
ag004
ag004
ag004
-20 % Нема на залиха
ag004
ag004
ag004
ag004
ag004
Прстен ag004
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛБордо
Боја на НакитСребрена
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накитСребро 925
Прстен ag004 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 540 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, БОЈА НА КРИСТАЛ:Бордо, Материјал на накит:Сребро 925, Боја на Накит:Сребрена NAKIT

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
850.00den
680.00den
102 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271