Menu
КОШНИЧКА

ALKA AB2998


ALKA AB2998
-20 %
ALKA AB2998
Податоци за Алки
Боја на АлкиЦрна
Должина на Алка22 mm
Материјал на АлкаЧЕЛИК/КОЖА
Попуст на Алка 20%-Попуст
ALKA AB2998 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 2998 Попуст на Алка:20%-Попуст, Боја на Алки:Црна, Материјал на Алка:ЧЕЛИК/КОЖА, Должина на Алка:22 mm Menss" Colection

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
2,290den
1,832den
1159 Прегледи


Локација Тц Буњаковец тел 078237271