Menu
КОШНИЧКА

OBETKI AB1678 OB1678


Sna1678
Sna1678
-20 % Нема на залиха
Sna1678
Sna1678
OBETKI AB1678 OB1678
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛКристална
Боја на НакитСребрена
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накитРодиум/Медицински Челик
OBETKI AB1678 OB1678 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 1678 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, БОЈА НА КРИСТАЛ:Кристална, Материјал на накит:Родиум/Медицински Челик, Боја на Накит:Сребрена NAKIT

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
490.00den
392.00den
506 Прегледи
Ознаки: obetki, ab1678, ob1678

Локација Тц Буњаковец тел 078237271