Menu
КОШНИЧКА

OBETKI AB1677 OB1677


Sna1677
Sna1677
-20 % Нема на залиха
Sna1677
Sna1677
OBETKI AB1677 OB1677
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛРозева
Боја на НакитСребрена
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накитМедицински Челик
OBETKI AB1677 OB1677 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 1677 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, БОЈА НА КРИСТАЛ:Розева, Материјал на накит:Родиум/Медицински Челик, Боја на Накит:Сребрена NAKIT

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
490.00den
392.00den
1 Прегледи
Ознаки: obetki, ab1677, ob1677

Локација Тц Буњаковец тел 078237271