Menu
КОШНИЧКА

OBETKI AB1637 OB1637


Sna1637
Sna1637
Sna1637
-20 %
Sna1637
Sna1637
Sna1637
OBETKI AB1637 OB1637
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛКристална
Боја на НакитСребрена
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накитМедицински Челик
OBETKI AB1637 OB1637 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 1637 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, БОЈА НА КРИСТАЛ:Кристална, Материјал на накит:Родиум/Медицински Челик, Боја на Накит:Сребрена NAKIT

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1,890.00den
1,512.00den
7 Прегледи
Ознаки: obetki, ab1637, ob1637

Локација Тц Буњаковец тел 078237271