Menu
КОШНИЧКА

Манжетни за Кошула MEN1684


MEN1684
-20 % Нема на залиха
Манжетни за Кошула MEN1684
Податоци за Манжетни
Боја на МанжетнаЦрна
Материјал на МанжетнаРодиум/Медицински Челик
Попуст Манжетна 20%-Попуст
Манжетни за Кошула MEN1684 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 1684 Боја на Манжетна:Црна, Материјал на Манжетна:Родиум/Медицински Челик, Попуст Манжетна:20%-Попуст Menss" Colection

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1,590.00den
1,272.00den
537 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271