Menu
КОШНИЧКА

Манжетни за Кошула MEN1683


MEN1683
-20 %
Манжетни за Кошула MEN1683
Податоци за Манжетни
Материјал на МанжетнаРодиум/Медицински Челик
Попуст Манжетна 20%-Попуст
Манжетни за Кошула MEN1683 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 1683 Материјал на Манжетна:Родиум/Медицински Челик, Попуст Манжетна:20%-Попуст Menss" Colection

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1,590.00den
1,272.00den
9 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271