Menu
КОШНИЧКА

OGRLICA AB1648


Sna1648
-20 %
OGRLICA AB1648
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛАБ ефект
Боја на НакитСребрена
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Должина на Ланче45 + 5 = 50 мм
Материјал на накитМедицински Челик
OGRLICA AB1648 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 1648 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, БОЈА НА КРИСТАЛ:АБ ефект, Материјал на накит:Родиум/Медицински Челик, Должина на Ланче:45 + 5 = 50 мм, Боја на Накит:Сребрена NAKIT

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
2,690.00den
2,152.00den
3 Прегледи
Ознаки: ogrlica, ab1648

Локација Тц Буњаковец тел 078237271