Menu
КОШНИЧКА

Комплет Sna1590


Sna1590
Sna1590
Sna1590
Sna1590
-20 %
Sna1590
Sna1590
Sna1590
Sna1590
Комплет Sna1590
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛКристална
Боја на НакитСребрена
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Должина на Ланче45 + 5 = 50 мм
Материјал на накитРодиум/Медицински Челик
Комплет Sna1590 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 1590 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, БОЈА НА КРИСТАЛ:Кристална, Материјал на накит:Родиум/Медицински Челик, Должина на Ланче:45 + 5 = 50 мм, Боја на Накит:Сребрена NAKIT

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
2,190.00den
1,752.00den
102 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271