Menu
КОШНИЧКА

Комплет Sna1588


Sna1588
Sna1588
Sna1588
Sna1588
-20 %
Sna1588
Sna1588
Sna1588
Sna1588
Комплет Sna1588
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛКристална
Боја на НакитСребрена
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Должина на Ланче45 + 5 = 50 мм
Материјал на накитМедицински Челик
Комплет Sna1588 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 1588 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, БОЈА НА КРИСТАЛ:Кристална, Материјал на накит:Родиум/Медицински Челик, Должина на Ланче:45 + 5 = 50 мм, Боја на Накит:Сребрена NAKIT

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
2,490.00den
1,992.00den
5 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271