Menu
КОШНИЧКА

Комплет Sna1584


Sna1584
Sna1584
Sna1584
-20 %
Sna1584
Sna1584
Sna1584
Комплет Sna1584
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛКристална
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Должина на Ланче45 + 5 = 50 мм
Материјал на накитРодиум/челик
Попуст Накит 20%-Попуст
Комплет Sna1584 - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 1584 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:20%-Попуст, БОЈА НА КРИСТАЛ:Кристална, Материјал на накит:Родиум/челик, Должина на Ланче:45 + 5 = 50 мм Накит

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
1,990den
1,592den
1010 Прегледи


Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336