Menu
КОШНИЧКА

OBETKI AB509 OB509


sn175
sn175
sn175
sn175
-20 %
sn175
sn175
sn175
sn175
OBETKI AB509 OB509
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛШампањ
Боја на НакитСребрена
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накитРодиум/Медицински Челик
OBETKI AB509 OB509 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 509 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, БОЈА НА КРИСТАЛ:Шампањ, Материјал на накит:Родиум/Медицински Челик, Боја на Накит:Сребрена NAKIT

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1,890.00den
1,512.00den
106 Прегледи
Ознаки: obetki, ab509, ob509

Локација Тц Буњаковец тел 078237271