Menu
КОШНИЧКА

OBETKI AB506 OB506


sn118
sn118
sn118
sn118
-20 %
sn118
sn118
sn118
sn118
OBETKI AB506 OB506
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛКристална
Боја на НакитСребрена
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накитРодиум/Медицински Челик
OBETKI AB506 OB506 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 506 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, БОЈА НА КРИСТАЛ:Кристална, Материјал на накит:Родиум/Медицински Челик, Боја на Накит:Сребрена NAKIT

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1,990.00den
1,592.00den
105 Прегледи
Ознаки: obetki, ab506, ob506

Локација Тц Буњаковец тел 078237271