Menu
КОШНИЧКА

OBETKI AB502 OB502


sn114
sn114
sn114
-20 %
sn114
sn114
sn114
OBETKI AB502 OB502
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛРозева
Боја на НакитСребрена
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накитМедицински Челик
OBETKI AB502 OB502 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 502 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, БОЈА НА КРИСТАЛ:Розева, Материјал на накит:Родиум/Медицински Челик, Боја на Накит:Сребрена NAKIT

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1,390.00den
1,112.00den
4 Прегледи
Ознаки: obetki, ab502, ob502

Локација Тц Буњаковец тел 078237271