Menu
КОШНИЧКА

OBETKI AB501 OB501


sn113
sn113
sn113
-20 % Нема на залиха
sn113
sn113
sn113
OBETKI AB501 OB501
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛКристална
Боја на НакитСребрена
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накитРодиум/Медицински Челик
OBETKI AB501 OB501 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 501 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, БОЈА НА КРИСТАЛ:Кристална, Материјал на накит:Родиум/Медицински Челик, Боја на Накит:Сребрена NAKIT

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1,390.00den
1,112.00den
101 Прегледи
Ознаки: obetki, ab501, ob501

Локација Тц Буњаковец тел 078237271