Menu
КОШНИЧКА

OBETKI AB500 OB500


sn109
sn109
sn109
-20 %
sn109
sn109
sn109
OBETKI AB500 OB500
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛРозева
Боја на НакитСребрена
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накитРодиум/Медицински Челик
OBETKI AB500 OB500 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 500 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, БОЈА НА КРИСТАЛ:Розева, Материјал на накит:Родиум/Медицински Челик, Боја на Накит:Сребрена NAKIT

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1,890.00den
1,512.00den
506 Прегледи
Ознаки: obetki, ab500, ob500

Локација Тц Буњаковец тел 078237271