Menu
КОШНИЧКА

OBETKI AB494 OB494


sn096
sn096
sn096
sn096
sn096
sn096
sn096
sn096
-20 %
sn096
sn096
sn096
sn096
sn096
sn096
sn096
sn096
OBETKI AB494 OB494
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛКристална
Боја на НакитСребрена
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накитРодиум/Медицински Челик
OBETKI AB494 OB494 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 494 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, БОЈА НА КРИСТАЛ:Кристална, Материјал на накит:Родиум/Медицински Челик, Боја на Накит:Сребрена NAKIT

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1,890.00den
1,512.00den
104 Прегледи
Ознаки: obetki, ab494, ob494

Локација Тц Буњаковец тел 078237271