Menu
КОШНИЧКА

OBETKI AB464 OB464


sg4
sg4
sg4
-20 %
sg4
sg4
sg4
OBETKI AB464 OB464
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛБермуда Блу
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накитРодиум/челик
Попуст Накит 20%-Попуст
OBETKI AB464 - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 464 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:20%-Попуст, БОЈА НА КРИСТАЛ:Бермуда Блу, Материјал на накит:Родиум/челик Накит

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
1,890den
1,512den
1008 Прегледи


Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336