Menu
КОШНИЧКА

OBETKI AB463 OB463


sg03
sg03
sg03
sg03
-20 %
sg03
sg03
sg03
sg03
OBETKI AB463 OB463
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛРозева
Боја на НакитСребрена
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накитРодиум/Медицински Челик
OBETKI AB463 OB463 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 463 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, БОЈА НА КРИСТАЛ:Розева, Материјал на накит:Родиум/Медицински Челик, Боја на Накит:Сребрена NAKIT

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1,290.00den
1,032.00den
106 Прегледи
Ознаки: obetki, ab463, ob463

Локација Тц Буњаковец тел 078237271