Menu
КОШНИЧКА

OBETKI AB459 OB459


s0109
s0109
-20 % Нема на залиха
s0109
s0109
OBETKI AB459 OB459
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛКристална
Боја на НакитСребрена
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накитМедицински Челик
OBETKI AB459 OB459 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 459 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, БОЈА НА КРИСТАЛ:Кристална, Материјал на накит:Родиум/Медицински Челик, Боја на Накит:Сребрена NAKIT

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1,190.00den
952.00den
1 Прегледи
Ознаки: obetki, ab459, ob459

Локација Тц Буњаковец тел 078237271