Menu
КОШНИЧКА

OBETKI AB458 OB458


s0106
s0106
-20 %
s0106
s0106
OBETKI AB458 OB458
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛКристална
Боја на НакитСребрена
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накитМедицински Челик
OBETKI AB458 OB458 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 458 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, БОЈА НА КРИСТАЛ:Кристална, Материјал на накит:Родиум/Медицински Челик, Боја на Накит:Сребрена NAKIT

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
490.00den
392.00den
5 Прегледи
Ознаки: obetki, ab458, ob458

Локација Тц Буњаковец тел 078237271