Menu
КОШНИЧКА

OBETKI AB419 OB419


oj125
oj125
oj125
-20 %
oj125
oj125
oj125
OBETKI AB419 OB419
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛАквамарин
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накитРодиум/челик
Попуст Накит 20%-Попуст
OBETKI AB419 - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 419 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:20%-Попуст, БОЈА НА КРИСТАЛ:Аквамарин, Материјал на накит:Родиум/челик Накит

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
990den
792den
1008 Прегледи


Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336